تاتیانا بیلبائو ، Frida Escobedo و Fernanda Canales از جمله 32 معمار و استودیو هستند که به عنوان بخشی از پیشرفت های خلاقانه در هیدالگو ، مکزیک ، طرح های مسکن کم هزینه ایجاد کرده اند.

 

جامعه كوچك موسوم به آزمايشات مسكن و آزمايشگاه آزمايشگاهي عملي ، نتيجه پروژه اي است كه توسط موسسه صندوق سرمايه گذاري كارگران مكزيك انجام شده است - شركتي فدرال كه مسكن كارگران را توسعه مي دهد.

 

آزمایشگاه تحقیقات مسکن و آزمایش های تجربی

آزمایشگاه تحقیقات مسکن و آزمایش های تجربی عملی مغز متفکر Infonavit است

این مؤسسه که معمولاً تحت عنوان Infonavit شناخته می شود ، وظایف خود را برای ایجاد روشهای نوآورانه برای بهبود کیفیت مسکن و شرایط زندگی کارگران کم درآمد مکزیک انجام داده است. هدف از توسعه تکنیک های جدید ساخت و ساز ، سیستم های صرفه جویی در مصرف آب و منابع پایدار انرژی بدون افزایش هزینه خانه ها بود.

 

هر استودیو از این اصول استفاده کرده تا خانه ای متناسب با یکی از نه مناطق آب و هوایی در سراسر کشور ایجاد کند. هدف بلند مدت این است که طرح ها می توانند در سطح کشور پیموده شوند.

 

آزمایشگاه تحقیقات مسکن و آزمایش های تجربی

موسسه نیویورک MOS 32 خانه را برای نمایش در جامعه آزمایشی انتخاب کرد

بیلبائو به دژین گفت: "ما برای تجزیه و تحلیل موقعیت های بسیار متفاوت بودیم و نمونه های اولیه ای را برای آن تولید کردیم."

 

طرح بیلبائو یکی از 32 نفری بود که پس از آن توسط شرکت نیویورک MOS انتخاب شد تا ساخته شود تا بتواند راه حلهایی را به عنوان یک جامعه کوچک در آپان شهر هیدالگو به نمایش بگذارد. طرح های دیگر شامل طراحی های Frida Escobedo ، Ambrosi Etchegaray و Fernanda Canales بود.

 

 

در میان نمونه های اولیه یک خانه آجری طاقدار توسط فریدا اسکوبودو وجود دارد

MOS به دژین گفت: "32 پروژه انتخاب شده دارای معماری از عناصر اولیه ، هندسه های مستقیم و نسبت ها هستند." "هر پیشنهادی پتانسیل رشد را با تجمیع ، تکرار ساده یا استراتژیهای مختلف گسترش ، انعطاف پذیری و علاوه بر این نشان می دهد."

 

MOS پروژه هایی را انتخاب کرده است که طیف وسیعی از کیفیت های مختلف طراحی را نشان می دهد ، از اقامتگاه طاق طاقدار Escobedo با دیوارهای آجری خشتی و کفپوش بتونی گرفته تا طرح Taller Mauricio Rocha + طرح گابریلا Carillo ، که دارای دیوارهای ساخته شده از سنگهای tepetate ، نجاری رنگی با خلوص تخم مرغ و کفپوش سنگ است.

 

 

Ambrosi Etchegaray اقامتگاهی را طراحی کرد که دارای لعاب و سقف بلند و مرتفع بود

MOS گفت: "روند انتخاب دسته ها و مضامین مختلفی را برای طبقه بندی پروژه ها نشان داد." "برخی از پروژه ها در اصول اولیه سازمان فضایی مسکن کم درآمد (راهروها ، حیاط ها ، سقف ها ، برخی کارها و ساخت و سازها) و برخی از ساختارها یا مصالح تجدید ساختار تجدید نظر می کنند."

 

وی افزود: "در نگاه اول ، بسیاری از این آثار تفاوت چندانی با مسکن کم درآمد موجود ندارند." "اما پس از مطالعه دقیق تر ، نبوغ پروژه های منتخب ، هویت فردی آنها را حفظ می کنند."

 

استودیوی اسراو مبلمان برای مسکن اجتماعی در سراسر مکزیک طراحی می کند

داستان مرتبط

استودیوی اسراو مبلمان برای مسکن اجتماعی در سراسر مکزیک طراحی می کند

طراحی Zago Architecture از بام های بتونی برای دیوارها و فلز راه راه برای سقف آن استفاده می کند ، در حالی که طرحی از Cano Vera Arquitectura که قرار است به راحتی با توجه به خانواده های رو به رشد سازگار شود.

 

این 32 اقامتگاه در کنار یک مرکز استقبال ساخته شده است تا یک نمایشگاه دائمی را برای امکان مسکن کم هزینه فراهم کند.

 

 

طراحی توسط کانو ورو بیشترین استفاده را از مواد ساده می کند

MOS گفت: "مشکل مسکن کم درآمد نیاز به توجه و تخصص متفکران معماران مانند موارد موجود در اینجا دارد." "زیرا با توجه به منابع محدود چنین آثار ، هر تصمیمی اهمیت بیشتری کسب می کند و تأثیر بیشتری در طراحی و زندگی ساکنان آن دارد."

 

به عنوان بخشی از این پروژه ، اینفوناویت نیز از استودیوی اسراوه برای ساخت مبلمان برای تزئین خانه ها نام برد.

1

آزمایشگاه تحقیقات مسکن و آزمایش های تجربی

این اجتماع در کنار یک مرکز استقبال ساخته شده است و یک نمایشگاه دائمی را تشکیل می دهد

هکتور اسراو ، بنیانگذار استودیو به دژین گفت: "بسیاری از تولید کنندگان که مبلمان این نوع خانه ها را فراهم می کنند هرگز به آن توجه نمی کنند و به نتیجه نهایی اهمیت نمی دهند.

 

"ما باید محصولاتی با ماندگاری تولید کنیم ، امکانات محلی تولید و منابع را درک کنیم و به خانواده ها اجازه دهیم که در زندگی روزمره خود شرایط بهتری داشته باشند."


ورق استرچ متال مسکن ,طراحی ,پروژه ,خانه ,مکزیک ,تجربی ,تحقیقات مسکن ,آزمایشگاه تحقیقات ,مسکن اجتماعی ,مبلمان برای ,برای مسکن ,مرکز استقبال ساخته ,سراسر مکزیک ط منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خانه ای دل پلی فور دی ال|Play4dl پوکه معدنی|قیمت پوکه معدنی|پوکه معدنی قروه مرجع دانلود پرسشنامه های استاندارد دانلود آموزش | دانلود ویدیو آموزشی | دانلود پروژه های رایگان فروش شاقول جیوه ای09197977577 باشگاه تخصصی والیبال ثامن فاروج مستندهای نشنال جئو گرافیک فروش تجهیزات آشپزخانه فیدار نماینده رسمی شرکت یاسکاوا ژاپن ازمون ۴ تجربی ۲۲ دی اگر گروه خونی شوهر ب مثبت وهمسر او منفی باشد گروه خونی فرزندان چه خواهد بود جواب صفحه ۲۲ اقای خز وانتونز اهنگ از اونور دندان سفید از اونور جیبا رو با تیغ جدول نگارش پایه چهارم صحفه 41 عدخول مرد در واژن زن واقعی اهنگمهدی صاد پناه پایخنامه کتاب جویا مجد نهن تحقیق درباره حلی