یک حیاط با استخر در قلب این خانه مسی با نمای شمالی در شمال مکزیک توسط استودیوی معماری Cadaval & Solà-Morales قرار دارد.

 

Casa Ombra توسط Cadaval و Sola Morales

Casa Ombra خانه ای به مساحت 608 متر مربع است که در سن پدرو گارزا گارسیا ، شهری در کلانشهر پراکنده مونتری واقع شده است.

 

این خانه مسی سفید که در یک مکان به آرامی شیب دار قرار دارد ، توسط Cadaval & Solà-Morales ، استودیویی با دفاتر در مکزیکو سیتی و بارسلونا طراحی شده است.

 

این ملک تقریباً به شکل مربع است و "در یک مکعب تقریبا کامل" حک شده است. قسمت هایی از مکعب برای تشکیل پاسیو ، کاروان حمل و نقل و سایر فضاهای باز که امکان ست را فراهم می کند ، کم شد.

 

Casa Ombra توسط Cadaval و Sola Morales

در مرکز خانه یک حیاط محصور با تراس و استخر قرار دارد. حیاط دو طبقه با تخته های سفید پوشانده شده است که به کاهش گرمای خورشیدی کمک می کند و در عین حال اجازه می دهد تا نور طبیعی فیلتر شود.

 

این شرکت گفت: "این فضای را نیز شامل می شود و محدودیتی متخلخل در اختیار آن قرار می دهد که به ما امکان می دهد در فضای داخلی و بیرونی محافظت کنیم."

 

 

داستان مرتبط

Casa de la Roca با شکل Y Cadaval & Solà-Morales در جنگلهای مکزیک پنهان شده است

حیاط به اماکن عمومی در طبقه اصلی متصل شده است ، از جمله آشپزخانه ، اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن. درهای کشویی شیشه ای به از بین بردن مرز بین داخل و خارج کمک می کند.

 

طبقه اصلی یک سطح بالاتر از خیابان است که راحتی حرارتی بیشتری و افزایش سطح حریم خصوصی را فراهم می کند. این تیم توانست از دهانه های بزرگی استفاده کند که از جاده قابل مشاهده نیست.

 

Casa Ombra توسط Cadaval و Sola Morales

طبقه بالا که مشرف به حیاط است ، شامل سه اتاق خواب و یک استودیو است. ویندوز و تراس سرنشینان را قادر می سازد منظره Sierra Madre را در نظر بگیرند.

 

این خانه همچنین دارای یک زیرزمین با فضای سینما ، زمین بازی و سرویس است.

 

Casa Ombra توسط Cadaval و Sola Morales

استودیوی گفت: "با وجود چنین یک سازمان برنامه نویسی ابتدایی در طبقات مختلف خانه ، خواندن فضایی از طریق یک سوراخ عمودی منحصر به فرد سازماندهی می شود - ساختن یک فضای دیدنی متقاطع و پیچیده که باعث خالی بودن شخصیت اصلی پروژه می شود."

 


ورق استرچ متال morales ,cadaval ,خانه ,casa ,حیاط ,ombra ,توسط cadaval ,casa ombra ,sola morales ,solà morales ,ombra توسط منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خبرگزاري تكواندو کاج موزیک تانی . خداحافظ رفیق مهربان و باوفایم فروشگاه اینترنتی خرید راحت در فراسوی شب آنلاین98 دانلود آهنگ جدید - آهنگ جدید - فیلم هفت اقلیم ffsfdsfwg4243GFGfsfsfsfsf webchain واخبار سایر ارزهای دیجیتال بوراک .اسفناج خواندن رمان عشق یوسف آنلاین تحقیق درباره چگونگی تهییه خشت واجر واستحکام خانه های خشتی واجی نقش قارچ هادرصنایع موادغذای دانلود انیمیشن coco2017 دوزبانه دوبله سورن سیگموید روده من خرابه داستانی از ادبیات فارسی که در آن یک فرد موجب تغییر جامعه یا جامعه موجب تغییر افراد شده است قد بلندت آسمونن آن سوی مرگ جمال صادقی درس ۴ صفحه ۵۵ نگارش هفتم